Translate

30 Ekim 2014 Perşembe

Le Chat - Kedili Yastık-Minnoş

 
 
 
Ünlü yazar Mark Twain kedisiz ev ne kadar güzel olsa da ev sayılmaz demiş. Kedileri seviyorum evimi de seviyorum. İşte resimde gördüğünüz her şey insanlar içindir sözünü çürüten evimizin eğlencesi bizim Minnoş.Sevimli yavru kedilerin oynadığı bu yastığı hemen sahiplendi.Tabii bu kadar emek verilmiş bu yastığı ondan uzak tutmakta fayda var çünkü ilginin paylaşılmasını asla istemez kediler kumaş üzerinde dahi olsa...
 
 
 
 

  
 

 
Bu kedili yastığın örneğini Création Point de Croix No: 37 den aldım.Desen V. Enginger e ait.Kırık beyaz 11 cut DMC kumaşa işledim. Resim biraz çok oldu ama Minnoş söz konusu olunca resimlerin çoğunu silmeye kıyamadım. Sonuçta yine Minnoş her zaman yaptığını yapıp ön plana çıkmayı başardı.

18 Ekim 2014 Cumartesi

İyi Seneler-Mutlu NoellerİYİ SENELER- MUTLU NOELLER.Nihayet iki çarpı işi çalışması daha yerini buldu. Biraz erken oldu ama şöminenin üzerindeki yerlerine koyunca etrafını da süslemeden edemedim. Umarım biraz geri planda kalmamışlardır. Ama zaten 2-3 ay sonra süsler kalkacaklar şimdilik böyle dursun.

 
 

1 Ekim 2014 Çarşamba

Az KaldıYastık bitmeden bazı resimleri paylaşmak istedim.
Aşağıdaki resimlerden işleme bittiğinde bakalım ne çıkacak tahmin edebilecek misiniz?
 İpucu 1-Yazı Fransızca 2-Minnoş